Moje hobby

Śpioch :)

Tomek, Doradca telefoniczny

Sukcesem byłoby pewnie też zdobycie pracy, w której płaciliby za spanie a wiem, że istnieją takie etaty np. firma Halfords poszukuje osoby, która będzie spać pod gołym niebem, testując przy okazji śpiwory.

Wędkarka

Ewelina, Starszy specjalista ds. Sprzedaży

Poświęcam cały wolny czas na swoje hobby, kończąc prace w piątek tego samego dnia wieczorem już jestem na rybkach, a wracam dopiero w niedziele.

Motocyklistka

Justyna, Kierownik działu Administracyjnego

Pasja szczególna dla kobiet: wszyscy na ulicy uśmiechają się do Ciebie, możesz ubrać fajne skórzane ciuszki i robisz wrażenie na mężczyznach.

Hodowca ptaszników

Łukasz, Doradca telefoniczny

Samiec po ostatniej wylince ma kilka miesięcy życia, przestaje jeść, uzupełniając tylko zapasy płynów i wyrusza na poszukiwanie samicy. Podczas kopulacji często ginie zjedzony przez partnerkę.

Gra w futsal

Kamil, Doradca telefoniczny

Urazy i kontuzje to tylko mankamenty, czasem trzeba zrezygnować ze spotkania ze znajomymi, odpuścić sobie imprezę, by kolejnego dnia prezentować dobrą formę w grze.

Piosenkarka

Agata, Doradca telefoniczny

Śpiewanie traktuje jako zabawę, z której płynie czysta przyjemność. To dla niej także “dobry sposób na oderwanie się od rzeczywistości.

Beatboxer

Łukasz, Doradca telefoniczny

Kiedyś gdzieś za górami za lasami 7 lat temu kiedy to internet zagościł w moim domu właśnie przez jego okienko pierwszy raz usłyszałem Beatbox.