Beatboxer

Łukasz, Doradca telefoniczny

Jak to się zaczęło... Jak zrodził się pomysł na Twoje hobby?

Kiedyś gdzieś za górami za lasami 7 lat temu kiedy to internet zagościł w moim domu właśnie przez jego okienko pierwszy raz usłyszałem Beatbox.

Dlaczego wybrałaś dla siebie właśnie taką formę spędzania wolnego czasu?

Totalnie mnie to wciągnęło, ja jej nie wybierałem to ona mnie wybrała.

Z czym dokładnie wiąże się Twoje hobby?

Dokładnie jest to rytmiczne naśladowanie wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych i nie tylko, za pomącą narządu mowy czyli ust, gardła przepony itp. Oczywiście są treningi na nagłośnieniu jednak beatbox można ćwiczyć zawsze siedząc przed komputerem, idąc przez miasto no i wszędzie prócz pracy bo tu akurat narządu mowy używam w innym celu ;p

Czy tego typu hobby wymagało od Ciebie jakiś wyrzeczeń lub poświeceń?

Wyrzeczeń hmm raczej nie. Jest to dla mnie sama przyjemność tworzyć coś własnego, własną muzykę, bo takie miano zdobył już beatbox w Polsce. Może czasem jakieś zdarte gardło xp

Czy możesz pochwalić się jakimiś sukcesami?

Sukcesy... hmm udział w projekcie „Pokolenie” jako jeden z dziesięciu wybranych z całej Polski, występ w czersku na hiphop contest i wszelkiego rodzaju eventy w Toruniu szczególnie w klubie NRD.

Hobby jest dla Ciebie...

Moje hobby jest dla mnie odskocznią od rzeczywistości, biorę mikrofon włączam wzmacniacz i już jestem w swoim świecie... oczywiście poza tym mam wiele innych zainteresowań ;p przez grę na perkusji, jazdę na rowerze, modelarstwo rc, zbieranie różnych dziwnych rzeczy, taniec, kończąc na grze w koszykówkę itp.